STUDİO AMBİANCE 2
Cihat Atlığ
9

Hakkımızda

2007 yılında Aranjör, Müzisyen ve Prodüktör Cihat Atlığ tarafından Profesyonel Ses Kayıt ve Aranje Stüdyosu Olarak Kurulan Studio Ambiance Amatör ve Profesyönel birçok sanatçının albümüne, Reklam Jingle larına Film müziklerine Reklam Filmi Seslendirmelerine imza atmış; bir çok amatör ve profesyönel sanatçının demo çalışmalarına ev sahipliği yapmıştır.

Ambiance, kurulduğu günden buyana kaliteden ve hizzmetten ödün vermeyerek her geçen gün Tecrübesine Tecrübe katmış ve Başarılı Projelere İmza atmıştır.

2011 Yılının Aralık ayında Yeni Bir mekana Kurulan studyomuz 160 m2 alan içerisinde 20 m2 Kumanda, 20 m2 Kayıt 20 m2 derslik 50 m2 hobi ve dinlenme bölümünden oluşan Kendinizi sanki Evinizdeymiş gibi rahat ve huzurlu hissettirecek ulaşımı son derece kolay bir merkezde faaliyetlerine devam etmektedir.

2013 Yılından itibaren Müzik Prodüksiyonu alanında da hizmet vermeye başlayan Studyomuz  Müzik Yapım Firması Ambince Music Production ile birçok albüm prodüksiyonu gerçekleştirmiştir.

 Müşteri Profili:

Studio ambiance müziğin her hangi bir alanında amatör ya da profesyonel (ensturumanist, seslendirmen yorumcu, besteci vs )her yaştan, her iş kolundan kişilere hizmet vermektedir. Müşterilerimiz arasında amatörler/profesyoneller, öğrenciler, müzik grupları,besteci ve yorumcular bulunmaktadır.

Böylesine geniş bir kitleye hizmet vermeye çalışan stüdyomuzda müşterilerimizin her birinin farklı ihtiyaçları olabileceğini düşünüyoruz ve elimizden geldiğince, onların özel isteklerini kalite değerlerimizden ödün vermeden  karşılamaya özen gösteriyoruz.

Bizimle İletişim Kurun

Tüm Müzik Prodüksiyonlarınız İçin Bizimle İletişime Geçin...