Özel Günler İçin Müzik ve Video Hazırlama

Özel Günler İçin Müzik ve Video Hazırlama

Özel günlerinizde ( doğum günü, sevgililer günü, yıl dönümü v.s. )sevdiklerinize kendi sesinizden stüdyo kalitesinde bir şarkı veya şiir hediye etmek istemezmisiniz.Size bir telefon kadar yakınız.

Şarkınızın karaokesini hazırlıyoruz  ve stüdyomuzda son derece rahat ve konforlu bir ortamda seslendiriyorsunuz.Üstelik vokal düzeltme mix ve mastering de yapıyoruz.CD kalitesinde şarkınızı CD ye yada flash diskinize kaydedip teslim ediyoruz.

Hiç unutulmayacak bu hediyenizi bir video klip haline de dönüştürmek isterseniz profesyönel video ekipman ve ekibimizle videolarınızı fullHD kalitesinde çekiyor ve montajı bitmiş bi şekilde teslim ediyoruz.

Daha orjinal bir hediyem var bestemi kendim yaptım ama müziği yok derseniz burda aranjörümüz devreye giriyor ve bestenizin aranje ve düzenlemesini hazırlıyoruz.size sadece stüdyoda seslendirmek kalıyor.

Başka bir seçenekte sadece size özel yeni bir şarkı istiyor olabilirsiniz.bize gerekli bilgileri veriryorsunuz ve şarkınızın sözlerini yazıyor, besteliyor, müziğini hazırlıyoruz dilerseniz siz seslendiriyorsunuz dilerseniz ekip arkadaşlarımız dan profesyönel voklistlere seslendirtiyoruz.

Studio Ambiance da seçenekler sınırsız.

En Anlamlı Hediye Şarkı ve Videolar İçin

Bizimle İletişime Geçin.